Tagastamisõigus

  1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõiguse kasutamiseks ja kauba tagastamiseks tuleb Tarbijal saata avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest e-posti aadressile swiiter@unifashion.ee
  2. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
  3. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
  4. Klient ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood haabneeme.swiiter.ee on nõustunud kaubale ise järele tulema.
  5. Veebipood swiiter.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, v.a juhul, kui tarbija on valinud ettevõtja pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood Tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Tellitud paki saate tasuta tagastada sama postiteenuse kaudu, millega oli pakk tellitud:

Tagastamine Itella Smartpost automaati

Paki saab tasuta tagastada sama uksekoodiga. Tagastamine on sama lihtne kui kauba vastuvõtmine – sisesta kapi juures vajalik kood, pane pakk automaati ja sulge kapi uks.

Tagastamine Omniva pakiautomaati või postkontorisse

Paki saabumise SMS-is või e-kirjas on ka tagastuskood. Sellega saad paki tasuta tagastada pakiautomaati või postkontorisse. Paki saad nii pakiautomaati kui postkontorisse tagastada sõltumata sellest, kas said selle kätte pakiautomaadist, postkontorist või kulleri käest.

Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud aadresskaart. Kui tagastad saadetise pakiautomaati, väljastab pakiautomaat uue aadresskaardi. Kleebi see pakile.